Jedyny w Polsce serwis nieruchomości dla firm

_

Już nie musisz szukać fachowca, jesteśmy na zawołanie!

Nasza firma serwisuje i remontuje wszelkiego rodzaju nieruchomości. Posiadamy ofertę skierowaną do firm.
Ile czasu zajęło Ci poszukiwanie specjalisty od napraw elektrycznych? Jak długo szukałeś kogoś kto uszczelni przeciekający po ulewach dach? A może Twoim pracownikom przeszkadza urwana klamka w drzwiach lub niedziałająca toaleta?

firma

Nie musisz się dłużej martwić awariami i uszkodzeniami w budynku Twojej firmy. Nasza usługa to indywidualnie dobrany pakiet serwisowy. To Ty wybierasz co chcesz serwisować i czym mamy się zająć w razie potrzeby. Wystarczy jedno zgłoszenie, a nasz specjalista sprawdzi, naprawi i udzieli wskazówek.

Indywidualne pakiety serwisowe dla firm

_

Oferujemy zarówno pełne pakiety usług jak i te dotyczące tylko poszczególnych elementów nieruchomości. To Ty decydujesz, którą część swojej Firmy chcesz oddać pod naszą opiekę.

Zadzwoń do nas i powiedz nam czego potrzebujesz. Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Nasza oferta obejmuje m.in pełen serwis elektryczny, hydrauliczny, serwis okien i drzwi, serwis dachowy, serwis elewacji i wiele więcej.

Jedną z naszym największych zalet jest elastyczność w dostosowaniu oferty. Nie ważne czy Twoja firma ma 10 m2 czy 2000 m2. Wspólnie ustalimy czego potrzebujesz i dobierzemy najlepsze rozwiązanie tak, abyś mógł w pełni zająć się rozwojem swojego biznesu.

contact

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy

Zadzwoń do nas i umów się na konsultację. Odpowiemy na Twoje pytania. Przedstawimy zakres prac, które wchodzą w skład pakietów.

Oferta i cennik serwisu nieruchomości

_

Ceny pakietów przeznaczonych dla lokali firmowych i gastronomicznych ustalamy indywidualnie. Dopasujemy naszą indywidualną ofertę do Twoich oczekiwań i potrzeb.
Oferujemy możliwość modyfikacji pakietu oraz jego rozszerzenia o pakiet remontowy.

Skontaktuj się z naszym specjalistą i przekaż mu swoje potrzeby, a my wybierzemy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

1

Spotkanie

Omawiamy zakres prac naprawczych i szczegóły współpracy.
2

Umowa

Podpisujemy umowę na 12 miesięczny abonament serwisowy.
3

Spokój

Od tej chwili wszelkie usterki i naprawy nie są już Twoim problemem.
4

Więcej wygody

Rozszerz abonament o pakiet remontowy i nie martw się już o nic.